Logo
widok-na-gory.jpg
Przewijaj stronę w dół

Lokalizacja

Z widokami na górskie szczyty

Hotel Belweder ***** to pięciogwiazdkowy, kameralny obiekt wypoczynkowo - konferencyjny położony na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.
Lokalizacja Ustronia wśród malowniczych zboczy stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, jak również uprawiania górskiej turystyki pieszej, narciarskiej, rowerowej oraz innych sportów letnich i zimowych.
Zaledwie 30 km dzieli Hotel od Bielska Białej, 80 km od Katowic a doskonałe warunki dojazdowe – położenie Ustronia w sąsiedztwie tras DK 81 i S1 oraz możliwość dojazdu z północy i centrum Polski autostradą A1 sprawiają, że Ustroń jest bardzo ciekawą propozycją dla tych, którzy szanują swój czas.

Położenie hotelu w jednym z najwyżej położonych zakątków Ustronia gwarantuje kameralną i dyskretną atmosferę sprzyjającą zarówno wypoczynkowi jak i relacjom biznesowym. 
Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij