Logo

Basen hotelowy

Wypoczynij - wybierz hotel z basenem w górach

Goście Hotelu mogą w cenie pobytu dowolnie korzystać z naszej strefy Wellness. To doskonałe miejsce na wypocznek o każdej porze dnia - przeszklone wnętrze pozwala podziwiać piękne widoki podczas relaksu w naszym basenie od rana do wieczora. Nasz hotel z basenem w górach będzie świetnym wyborem przez cały rok, nawet kiedy śnieg pokrywa szlaki i szczyty.

Niezwykle nastrojowe wnętrze z pięknym widokiem to nie wszystko. Basen posiada także brodzik dla najmłodszych, a dorośli mogą skorzystać z dwóch saun: fińskiej (suchej) i rzymskiej (parowej). Relaks w sercu Beskidów jest możliwy właśnie w Hotelu Belweder, który oferuje wyjątkową strefę Wellness & Spa z basenem w górach. To niezwykły sposób na kontakt z bujną przyrodą i bajecznymi widokami.

Wyjazd w góry można zaplanować na wiele różnych sposobów. Miłośnicy wspinaczki z pewnością będą chcieli spędzić jak najwięcej czasu na szlakach, wielbiciele narciarstwa z kolei wybiorą ośnieżone stoki. Bez względu na to, jak wyglądają Twoje wakacyjne plany, warto wybrać hotel z basenem i strefą relaksu, która pozwoli na wypoczynek. Dla osób podróżujących służbowo jest to także świetna okazja do relaksu w wolnych chwilach po długich godzinach spotkań i konferencji.

Amatorów kąpieli wodnej ucieszy z pewnością basenowy wodospad, przeciwprąd oraz bicze wodne. Sprawdź dlaczego hotel z basenem to najpopularniejszy wybór w górach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij