.jpg?updated=2025-06-26_12-47)
Nocna degustacja wina pod gwiazdami
Noc świętojańska w Hotelu Belweder - kosztujemy Bordeaux
19:00 21.06 Leśna Chata
- Dla osób z pobytem ALL INCLUSIVE - degustacja w cenie pobytu.
- Bilety dla osób odwiedzających hotel lub z innymi pakietam znajdziecie w recepcji lub klikają tutaj: Świętojańska noc z bordeaux - święto mięsa i wina.
W czasie, który z nami spędzicie Waszym przewodnikiem będzie Krzysztof Siwirski Enoteca Due Amici. Zadba o merytorykę, gawędę i smakowicie zaplanowany wieczór.
Rozpoczynamy o 19:00 aż do 23:00.
W czasie tej degustacji, przy akompaniamencie dyskretnej muzyki oraz pod rozświetlonym firmamentem oddamy się przyjemności degustacji win z regionu Bordeaux. Zaczniemy od wina białego, poprzez znane apelacje jak Saint-Emilion czy Margaux win czerwonych a skończywszy na słodkim Sauternes. To nie tylko uczta kulinarna ale także dla wszystkich zmysłów.
Co na Was czeka?
Winnym doświadczeniom towarzyszyć będą przepyszne steki i mięsa z ognia serwowane przez naszego zaprzyjaźnionego Szefa Marcina Morka.
Na sobotnie wieczory zaplanowaliśmy weekendowe doświadczenia snute wokół przeróżnych regionów winiarskich, tradycji i anegdot oraz regionalnych skarbów kulinarnych.
Zakochaj się, tak jak my, w smaku i aromacie rozmaitych szczepów oraz tajnikach technologii wytwarzania, a to wszystko w otoczeniu natury i bukowego lasu, bo spotkanie planujemy w Leśnej Chacie. Liczymy na spektakl nocnego nieba.
Maksymalna liczba uczestników to 32 osoby. Bilety możecie Państwo zakupić za pośrednictwem naszej Recepcji, w Hotelu Belweder w Ustroniu oraz na naszej stronie internetowej.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno naszych Gości, jak i Osoby OdwiedzająceHotel.
Rozgośćcie się w Belwederze i pozwólcie nam zadbać o Wasz komfort i przyjemność.
- Warsztaty analizy kolorystycznej z Holostudio Doroty Chodkowskiej 9 sierpnia
- Gdzie w Ustroniu potańczyć? W Belwederze!
- Piątkowa impreza taneczna w Ustroniu - Hotel Belweder
- Co robić w Ustroniu? Tańczyć! - Retro wnętrza i zabawa z DJ
- Warsztaty analizy kolorystycznej z Holostudio Doroty Chodkowskiej