Logo
basen.jpg
basen5.jpg
hotel/jacuzzi-belweder-hotel-ustron.jpg
hotel/belweder-hotel-spa-ustro.jpg
hotel/belweder-hotel-spa-ustron-hydroterapia.jpg
gabinet-spa.jpg
hotel/belweder-hotel-zabiegi-spa-ajurweda-ustro.jpg
SPA/6951677018_7b3f4ae90b_b.jpg
Przewijaj stronę w dół

Wellness & SPA

Hotel SPA w górach

Dla wszystkich poszukujących idealnego wypoczynku w wyjątkowym miejscu powstała nasza strefa Wellness & SPA, w której panuje wyjątkowa atmosfera, poczucie piękna i rytualne podejście do zabiegów. Wybierając hotel Spa można mieć pewność, że wyjazd pozwoli na pełnię wypoczynku, relaksu i regeneracji. Poznaj ofertę Spa w górach Hotelu Belweder i zaplanuj wyjątkowe wakacje.

O komfort Państwa pobytu zadbają profesjonalni terapeuci, którzy dobiorą najbardziej odpowiedni zabieg z szerokiego wachlarza oferty ART SPA, które wykonywane są w oparciu o kosmetyki renomowanych francuskich firm SOTHYS oraz Germaine de Capuccini. Stawiamy na najwyższą jakość naszych usług w Spa, aby każdy Gość czuł się u nas jak najlepiej. 

Sprawdź, co mamy do zaoferowania w naszym hotelowym Spa! Możesz wybierać spośród różnego rodzaju masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i uzdrowiskowych, a także innych propozycji - sprawdź ofertę naszego Art Spa w górach. Tych, którzy chcą poświęcić cały dzień na pielęgnację i relaks, zapraszamy do wyboru pakietów Day Spa. Przygotowaliśmy kompeksowe usługi dla urody i poprawy samopoczucia dla osób, które najlepiej wypoczywają podczas relaksujących zabiegów. 

Hotel Spa w górach tak pięknych jak Beskidy to świetny wybór na urlop wypoczynkowy, wyjazd dla zakochanych, czy destynację dla miłośników gór. Wszystko co najlepsze znajdziesz w jednym miejscu - Hotelu Belweder, który oferuje doskonałe Spa w górach z wieloma zabiegami i pakietami. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij